Aktualności‎ > ‎

Kształcenie na odległość

opublikowane: 31 mar 2020, 03:58 przez Admin Stron   [ zaktualizowane 7 kwi 2020, 23:16 ]
Od 25 marca br., zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji, rozpoczęło się zdalne nauczanie w naszej szkole. Wcześniej dyrektor szkoły nawiązał połączenie (e-mail, telefon, poczta) ze wszystkimi rodzicami w celu rozpoznania sytuacji i zmobilizowania do stałego kontaktu ze szkołą i nauczycielami.

W naszej szkole obowiązuje zdalne nauczanie za pomocą elektronicznego dziennika Librus – Synergia oraz za pomocą domeny na Google - imię.nazwisko@zpokarsko.pl.
Wszyscy uczniowie klas 4- 6, a w przypadku uczniów klas 1-3 rodzice otrzymali dostęp do konta i zawartych tam aplikacji. Zajęcia odbywają się zgodnie, z nieco zmodyfikowanym, dotychczasowym planem lekcji dla poszczególnych klas i uczniów.

Prosimy wszystkich o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ wszyscy uczymy się tej nowej sytuacji. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek wątpliwości – telefonicznie lub za pomocą kont na Librusie lub Google.

Poza tym, aby ułatwić rodzicom, uczniom i nauczycielom kontakt z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Myśliborzu umieszczamy poniżej link do strony w/w poradni:

http://pppmysliborz.szkolnastrona.pl/


Comments