Aktualności‎ > ‎

SZKOLNE JASEŁKA

opublikowane: 21 gru 2018, 00:11 przez Admin Stron   [ zaktualizowane 21 gru 2018, 00:33 ]

Cicha noc, święta noc” – tymi słowami uczniowie Szkoły Podstawowej im. Hansa Christiana Andersena w Zespole Placówek Oświatowych w Karsku rozpoczęli teatralno – muzyczną opowieść o narodzinach Jezusa.

19 grudnia 2018 roku młodzi aktorzy pod opieką p. Iwony Mrzygłód i p. Małgorzaty Piotrowicz w humorystyczny sposób podkreślili wyjątkowy charakter tych świąt. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Józefa i Maryi szukających schronienia na noc. Jasełka wprowadziły uczniów, rodziców, pracowników szkoły i zaproszonych gości w świąteczny nastrój, pełen życzliwości i prawdy, którą pozostawiła po sobie Święta Rodzina.                                                                                                                                

Po zakończonym spektaklu głos zabrał dyrektor szkoły p. Adam Błażejewski, który podziękował uczniom za występ i złożył wszystkim życzenia świąteczne. 

Do życzeń dołączył się także proboszcz naszej parafii ks. Marek Barejko i Wójt Gminy Nowogródek Pomorski p. Krzysztof Mrzygłód.


My także dołączamy się do tych życzeń. Wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły życzymy otwartości na innych, zwykłego uśmiechu, a nade wszystko gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, powodującego przemianę w innych i w nas samych.

Samorząd Uczniowski SP Karsko
Comments