SZKOLNE JASEŁKA

Data publikacji: Dec 21, 2018 8:11:29 AM

Cicha noc, święta noc” – tymi słowami uczniowie Szkoły Podstawowej im. Hansa Christiana Andersena w Zespole Placówek Oświatowych w Karsku rozpoczęli teatralno – muzyczną opowieść o narodzinach Jezusa.

19 grudnia 2018 roku młodzi aktorzy pod opieką p. Iwony Mrzygłód i p. Małgorzaty Piotrowicz w humorystyczny sposób podkreślili wyjątkowy charakter tych świąt. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Józefa i Maryi szukających schronienia na noc. Jasełka wprowadziły uczniów, rodziców, pracowników szkoły i zaproszonych gości w świąteczny nastrój, pełen życzliwości i prawdy, którą pozostawiła po sobie Święta Rodzina.

Po zakończonym spektaklu głos zabrał dyrektor szkoły p. Adam Błażejewski, który podziękował uczniom za występ i złożył wszystkim życzenia świąteczne.

Do życzeń dołączył się także proboszcz naszej parafii ks. Marek Barejko i Wójt Gminy Nowogródek Pomorski p. Krzysztof Mrzygłód.

My także dołączamy się do tych życzeń. Wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły życzymy otwartości na innych, zwykłego uśmiechu, a nade wszystko gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, powodującego przemianę w innych i w nas samych.

Samorząd Uczniowski SP Karsko